Licensed to Univ. of New Orleans Aquatic Center - Site License
                                                      HY-TEK's MEET MANAGER 3.0
       Southern Masters LCM Swimming Championships, Sanction #: 2410-003       
                         UNO Pool -  8/27 - 8/29, 2010                         
                                    Results                                    
 
Women 18-24 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kerr, Sarah               21 Crawfish Aquatic-SO            1:17.86  
                  37.90     1:17.86 (39.96)                                        
 
Women 18-24 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kerr, Sarah               21 Crawfish Aquatic-SO            2:52.52  
                  38.98     1:21.19 (42.21)     2:07.83 (46.64)     2:52.52 (44.69)
 
Women 18-24 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kerr, Sarah               21 Crawfish Aquatic-SO              42.50  
 
Women 18-24 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kerr, Sarah               21 Crawfish Aquatic-SO            3:30.41  
                                1:43.47 ( )     2:39.32 (55.85)     3:30.41 (51.09)
 
Women 18-24 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kerr, Sarah               21 Crawfish Aquatic-SO              51.15  
 
Women 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Kendra            29 Elmwood Sharks-SO                30.55  
  2 Karr, Holly               26 Crawfish Aquatic-SO              34.68  
 
Women 25-29 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Kendra            29 Elmwood Sharks-SO              1:06.89  
                  32.25     1:06.89 (34.64)                                        
  2 Karr, Holly               26 Crawfish Aquatic-SO            1:18.51  
                  36.58     1:18.51 (41.93)                                        
 
Women 25-29 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Kendra            29 Elmwood Sharks-SO                35.77  
 
Women 25-29 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Kendra            29 Elmwood Sharks-SO                39.26  
  2 Karr, Holly               26 Crawfish Aquatic-SO              44.63  
 
Women 25-29 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Kendra            29 Elmwood Sharks-SO              1:23.86  
                  40.74     1:23.86 (43.12)                                        
  2 Karr, Holly               26 Crawfish Aquatic-SO            1:39.00  
                  46.96     1:39.00 (52.04)                                        
 
Women 25-29 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Karr, Holly               26 Crawfish Aquatic-SO              36.75  
 
Women 25-29 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilson, Kendra            29 Elmwood Sharks-SO              2:39.04  
                  34.22     1:13.79 (39.57)     2:02.11 (48.32)     2:39.04 (36.93)
  2 Karr, Holly               26 Crawfish Aquatic-SO            3:14.75  
                  41.68     1:34.50 (52.82)     2:29.88 (55.38)     3:14.75 (44.87)
 
Women 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haney, Mary               31 Unattach Masters                 31.32  
  2 Cascio, Alison            32 Crawfish Aquatic-SO              33.21  
 
Women 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cascio, Alison            32 Crawfish Aquatic-SO            1:12.56  
                  34.88     1:12.56 (37.68)                                        
 
Women 30-34 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cascio, Alison            32 Crawfish Aquatic-SO            2:36.48  
                  35.24     1:14.17 (38.93)     1:55.96 (41.79)     2:36.48 (40.52)
  2 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO            2:51.04  
                  39.12     1:21.56 (42.44)     2:06.79 (45.23)     2:51.04 (44.25)
 
Women 30-34 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haney, Mary               31 Unattach Masters               5:15.85  
                  34.15     1:13.66 (39.51)     1:52.95 (39.29)     2:33.17 (40.22)
        3:13.12 (39.95)     3:54.60 (41.48)     4:35.46 (40.86)     5:15.85 (40.39)
  2 Cascio, Alison            32 Crawfish Aquatic-SO            5:37.51  
                  36.61     1:17.56 (40.95)     2:00.79 (43.23)     2:43.84 (43.05)
        3:27.89 (44.05)     4:11.36 (43.47)     4:55.49 (44.13)     5:37.51 (42.02)
  3 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO            6:09.35  
                  41.20     1:25.79 (44.59)     2:13.36 (47.57)     3:00.30 (46.94)
        3:48.67 (48.37)     4:35.04 (46.37)     5:23.36 (48.32)     6:09.35 (45.99)
 
Women 30-34 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Cascio, Alison            32 Crawfish Aquatic-SO                SCR  
 
Women 30-34 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haney, Mary               31 Unattach Masters                 36.07  
  2 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO              38.99  
 
Women 30-34 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haney, Mary               31 Unattach Masters               1:18.17  
                  37.47     1:18.17 (40.70)                                        
  2 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO            1:25.05  
                  41.03     1:25.05 (44.02)                                        
 
Women 30-34 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haney, Mary               31 Unattach Masters               2:44.35  
                  38.84     1:19.97 (41.13)     2:02.64 (42.67)     2:44.35 (41.71)
  2 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO            3:04.60  
                  43.32     1:29.61 (46.29)     2:19.31 (49.70)     3:04.60 (45.29)
 
Women 30-34 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Haney, Mary               31 Unattach Masters                 40.29  
 
Women 30-34 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO              36.26  
 
Women 30-34 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO            1:30.19  
                  40.55     1:30.19 (49.64)                                        
 
Women 30-34 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO            3:20.97  
                  44.30     1:34.70 (50.40)     2:30.65 (55.95)     3:20.97 (50.32)
 
Women 30-34 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO            3:05.30  
                  40.60     1:26.51 (45.91)     2:23.00 (56.49)     3:05.30 (42.30)
 -- Haney, Mary               31 Unattach Masters                    NS  
 
Women 30-34 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Rebbeca             30 Southern Masters-SO            6:44.89  
                  44.54     1:34.87 (50.33)     2:24.61 (49.74)     3:13.90 (49.29)
      4:15.04 (1:01.14)     5:12.83 (57.79)     6:00.50 (47.67)     6:44.89 (44.39)
 
Women 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Baroek, Alexandra         39 Crawfish Aquatic-SO              36.35  
  2 Melancon, Sherry          39 Crawfish Aquatic-SO              38.90  
 
Women 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Melancon, Sherry          39 Crawfish Aquatic-SO            1:41.62  
                  44.95     1:41.62 (56.67)                                        
 
Women 35-39 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Baroek, Alexandra         39 Crawfish Aquatic-SO              40.86  
  2 Melancon, Sherry          39 Crawfish Aquatic-SO              47.83  
 
Women 35-39 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Baroek, Alexandra         39 Crawfish Aquatic-SO            1:33.24  
                  45.53     1:33.24 (47.71)                                        
 
Women 35-39 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Melancon, Sherry          39 Crawfish Aquatic-SO              47.68  
  2 Baroek, Alexandra         39 Crawfish Aquatic-SO              50.18  
 
Women 35-39 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Melancon, Sherry          39 Crawfish Aquatic-SO              48.53  
 
Women 40-44 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mackin, Donna             42 City Mobile-SE                23:55.01  
                                1:27.41 ( )                             3:02.14 ( )
                                4:38.27 ( )                             6:14.76 ( )
                                7:51.02 ( )                             9:28.76 ( )
                               11:04.82 ( )                            12:42.69 ( )
                               14:18.32 ( )                            15:54.42 ( )
       16:42.97 (48.55)    17:30.71 (47.74)    18:19.34 (48.63)    19:07.19 (47.85)
       19:55.62 (48.43)    20:43.31 (47.69)    21:31.68 (48.37)    22:19.56 (47.88)
       23:08.27 (48.71)    23:55.01 (46.74)                                        
 
Women 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frederic, Christine       46 Crawfish Aquatic-SO              34.13  
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                       NS  
 
Women 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frederic, Christine       46 Crawfish Aquatic-SO            1:13.95  
                  36.10     1:13.95 (37.85)                                        
  2 Lachney, Fay              49 Elmwood Sharks-SO              1:13.99  
                  35.68     1:13.99 (38.31)                                        
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                       NS  
 
Women 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                       NS  
 
Women 45-49 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                      SCR  
 
Women 45-49 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                      SCR  
 
Women 45-49 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frederic, Christine       46 Crawfish Aquatic-SO              41.61  
  2 Lachney, Fay              49 Elmwood Sharks-SO                43.70  
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                       NS  
 
Women 45-49 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                       NS  
 
Women 45-49 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lachney, Fay              49 Elmwood Sharks-SO              3:21.94  
                  48.25     1:38.87 (50.62)     2:30.29 (51.42)     3:21.94 (51.65)
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                       NS  
 
Women 45-49 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frederic, Christine       46 Crawfish Aquatic-SO              43.20  
 
Women 45-49 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frederic, Christine       46 Crawfish Aquatic-SO            1:35.43  
                  45.19     1:35.43 (50.24)                                        
 
Women 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frederic, Christine       46 Crawfish Aquatic-SO              36.11  
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                       NS  
 
Women 45-49 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frederic, Christine       46 Crawfish Aquatic-SO            1:18.56  
                  36.69     1:18.56 (41.87)                                        
 
Women 45-49 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frederic, Christine       46 Crawfish Aquatic-SO            3:05.73  
                  37.54     1:21.67 (44.13)     2:15.84 (54.17)     3:05.73 (49.89)
 
Women 45-49 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Frederic, Christine       46 Crawfish Aquatic-SO            3:06.44  
                  39.77     1:32.36 (52.59)     2:27.03 (54.67)     3:06.44 (39.41)
 -- Montgomery, Courtnay      46 Gold Coast-FG                       NS  
 
Women 50-54 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nicolay, Anne             50 Elmwood Sharks-SO                46.10  
  2 Walton, Ann               51 Crawfish Aquatic-SO              53.76  
 
Women 50-54 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nicolay, Anne             50 Elmwood Sharks-SO              1:41.60  
  2 Walton, Ann               51 Crawfish Aquatic-SO            2:05.03  
                  57.98   2:05.03 (1:07.05)                                        
 
Women 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Maseui, Donna             50 Elmwood Sharks-SO              3:17.69  
                  43.63     1:33.44 (49.81)     2:26.98 (53.54)     3:17.69 (50.71)
  2 Nicolay, Anne             50 Elmwood Sharks-SO              3:51.88  
                  53.98     1:51.17 (57.19)   3:51.88 (2:00.71)                    
 
Women 50-54 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nicolay, Anne             50 Elmwood Sharks-SO              8:25.45  
                  54.99   1:58.72 (1:03.73)   3:07.33 (1:08.61)   4:09.14 (1:01.81)
      5:13.07 (1:03.93)   6:17.55 (1:04.48)   8:25.45 (2:07.90)                    
 -- Maseui, Donna             50 Elmwood Sharks-SO                  SCR  
 
Women 50-54 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Walton, Ann               51 Crawfish Aquatic-SO            1:06.64  
  2 Nicolay, Anne             50 Elmwood Sharks-SO              1:06.98  
 
Women 50-54 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nicolay, Anne             50 Elmwood Sharks-SO              2:28.12  
                1:17.34   2:28.12 (1:10.78)                                        
  2 Walton, Ann               51 Crawfish Aquatic-SO            2:31.46  
                1:13.48   2:31.46 (1:17.98)                                        
 
Women 50-54 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nicolay, Anne             50 Elmwood Sharks-SO              5:07.98  
                1:13.74   2:31.44 (1:17.70)   3:56.45 (1:25.01)   5:07.98 (1:11.53)
 
Women 50-54 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Walton, Ann               51 Crawfish Aquatic-SO            1:11.15  
 
Women 50-54 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Walton, Ann               51 Crawfish Aquatic-SO            2:46.50  
                1:18.23   2:46.50 (1:28.27)                                        
 
Women 50-54 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Walton, Ann               51 Crawfish Aquatic-SO            5:49.28  
                1:19.46   2:47.94 (1:28.48)   4:22.42 (1:34.48)   5:49.28 (1:26.86)
 
Women 50-54 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Maseui, Donna             50 Elmwood Sharks-SO                   NS  
 
Women 55-59 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO                38.63  
  2 Hall, Ellen               59 Elmwood Sharks-SO                46.95  
 -- Denby, Karlene            57 Indy SwimFit-IN                     NS  
 
Women 55-59 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Denby, Karlene            57 Indy SwimFit-IN                1:12.13  
                  35.93     1:12.13 (36.20)                                        
  2 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO              1:29.91  
                  42.48     1:29.91 (47.43)                                        
  3 Hall, Ellen               59 Elmwood Sharks-SO              1:43.96  
                  51.70     1:43.96 (52.26)                                        
 
Women 55-59 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO              3:08.64  
                  43.45     1:31.48 (48.03)     2:21.20 (49.72)     3:08.64 (47.44)
  2 Hall, Ellen               59 Elmwood Sharks-SO              3:43.55  
                  53.53     1:49.63 (56.10)     2:48.26 (58.63)     3:43.55 (55.29)
 
Women 55-59 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO              6:41.72  
                  44.93     1:35.54 (50.61)     2:26.65 (51.11)     3:18.43 (51.78)
        4:09.85 (51.42)     5:01.24 (51.39)     5:52.19 (50.95)     6:41.72 (49.53)
 
Women 55-59 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Denby, Karlene            57 Indy SwimFit-IN               22:06.59  
                                1:24.58 ( )                             2:53.94 ( )
                                4:23.39 ( )                             5:51.93 ( )
                                7:20.05 ( )                             8:48.97 ( )
                               10:18.01 ( )                            11:46.81 ( )
                               13:15.29 ( )                            14:44.60 ( )
                               16:13.76 ( )    16:58.11 (44.35)    17:42.26 (44.15)
       18:26.95 (44.69)    19:11.86 (44.91)    19:57.01 (45.15)    20:41.72 (44.71)
       21:25.50 (43.78)    22:06.59 (41.09)                                        
 
Women 55-59 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Denby, Karlene            57 Indy SwimFit-IN                  39.68  
  2 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO                48.06  
 
Women 55-59 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO              1:43.96  
                  51.38     1:43.96 (52.58)                                        
 -- Denby, Karlene            57 Indy SwimFit-IN                     NS  
 
Women 55-59 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Denby, Karlene            57 Indy SwimFit-IN                3:04.34  
                  44.92     1:31.75 (46.83)     2:19.78 (48.03)     3:04.34 (44.56)
  2 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO              3:47.79  
                  55.21     1:53.07 (57.86)     2:52.20 (59.13)     3:47.79 (55.59)
 
Women 55-59 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO                59.86  
 
Women 55-59 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO                47.74  
  2 Hall, Ellen               59 Elmwood Sharks-SO                58.19  
 -- Denby, Karlene            57 Indy SwimFit-IN                     NS  
 
Women 55-59 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hall, Ellen               59 Elmwood Sharks-SO              2:13.31  
                1:07.82   2:13.31 (1:05.49)                                        
 
Women 55-59 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hall, Ellen               59 Elmwood Sharks-SO              5:07.75  
                1:16.29   2:34.03 (1:17.74)   3:53.59 (1:19.56)   5:07.75 (1:14.16)
 
Women 55-59 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Many, Cecile              56 Elmwood Sharks-SO              4:00.14  
                  58.45   2:00.64 (1:02.19)   3:10.03 (1:09.39)     4:00.14 (50.11)
  2 Hall, Ellen               59 Elmwood Sharks-SO              4:30.20  
                1:02.83   2:15.91 (1:13.08)   3:36.16 (1:20.25)     4:30.20 (54.04)
 -- Denby, Karlene            57 Indy SwimFit-IN                     NS  
 
Women 55-59 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hall, Ellen               59 Elmwood Sharks-SO              9:21.66  
                1:10.47   2:21.18 (1:10.71)   3:36.64 (1:15.46)   4:48.05 (1:11.41)
      6:12.87 (1:24.82)   7:29.29 (1:16.42)     8:28.46 (59.17)     9:21.66 (53.20)
 
Women 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buccino, Vicki            64 Elmwood Sharks-SO                45.85  
 
Women 60-64 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buccino, Vicki            64 Elmwood Sharks-SO              1:39.36  
                  49.06     1:39.36 (50.30)                                        
 
Women 60-64 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buccino, Vicki            64 Elmwood Sharks-SO              3:31.64  
                  50.08     1:43.94 (53.86)     2:39.27 (55.33)     3:31.64 (52.37)
 
Women 60-64 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buccino, Vicki            64 Elmwood Sharks-SO              7:36.24  
                  51.92     1:47.23 (55.31)     2:45.87 (58.64)     3:42.79 (56.92)
      4:43.48 (1:00.69)     5:41.10 (57.62)   6:41.25 (1:00.15)     7:36.24 (54.99)
 
Women 60-64 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buccino, Vicki            64 Elmwood Sharks-SO             29:12.53  
                  53.55     1:51.51 (57.96)     2:49.55 (58.04)     3:46.10 (56.55)
        4:44.08 (57.98)     5:40.35 (56.27)     6:38.26 (57.91)     7:34.03 (55.77)
        8:32.77 (58.74)     9:30.14 (57.37)    10:28.85 (58.71)    11:26.81 (57.96)
       12:26.39 (59.58)    13:24.60 (58.21)    14:24.28 (59.68)    15:22.05 (57.77)
     16:22.07 (1:00.02)    17:20.66 (58.59)  18:20.79 (1:00.13)    19:19.27 (58.48)
     20:19.27 (1:00.00)    21:17.42 (58.15)  22:18.48 (1:01.06)    23:17.38 (58.90)
     24:18.51 (1:01.13)    25:17.31 (58.80)  26:18.36 (1:01.05)    27:17.19 (58.83)
     28:17.68 (1:00.49)    29:12.53 (54.85)                                        
 
Women 60-64 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buccino, Vicki            64 Elmwood Sharks-SO              4:19.11  
                1:05.64   2:11.96 (1:06.32)   3:18.45 (1:06.49)   4:19.11 (1:00.66)
 
Women 60-64 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Buccino, Vicki            64 Elmwood Sharks-SO              4:39.11  
                1:06.39   2:17.32 (1:10.93)   3:30.06 (1:12.74)   4:39.11 (1:09.05)
 
Men 18-24 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hamilton, Caleb           21 Southern Masters-SO              30.76  
 
Men 18-24 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hamilton, Caleb           21 Southern Masters-SO            3:30.48  
                  44.74     1:35.96 (51.22)     2:33.97 (58.01)     3:30.48 (56.51)
 
Men 18-24 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hamilton, Caleb           21 Southern Masters-SO              40.50  
 
Men 25-29 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lehmann, Karl             25 USM-SO                           27.36  
  2 Smith, Brent              28 TXLA-ST                          27.81  
  3 Bordelon, Mark            25 USM-SO                           32.04  
 
Men 25-29 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Brent              28 TXLA-ST                        1:01.01  
                  29.60     1:01.01 (31.41)                                        
  2 Bordelon, Mark            25 USM-SO                         1:13.57  
                  34.57     1:13.57 (39.00)                                        
 -- Lehmann, Karl             25 USM-SO                              NS  
 
Men 25-29 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Brent              28 TXLA-ST                        2:13.32  
                  30.99     1:04.33 (33.34)     1:38.78 (34.45)     2:13.32 (34.54)
  2 Lehmann, Karl             25 USM-SO                         2:13.92  
                  31.10     1:04.18 (33.08)     1:39.12 (34.94)     2:13.92 (34.80)
  3 Bordelon, Mark            25 USM-SO                         2:53.51  
                  37.18     1:20.05 (42.87)     2:07.08 (47.03)     2:53.51 (46.43)
 
Men 25-29 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Brent              28 TXLA-ST                        4:52.46  
                  32.60     1:07.65 (35.05)     1:44.43 (36.78)     2:21.25 (36.82)
        2:59.00 (37.75)     3:36.28 (37.28)     4:15.92 (39.64)     4:52.46 (36.54)
  2 Bordelon, Mark            25 USM-SO                         6:39.21  
                  42.98     1:31.07 (48.09)     2:21.87 (50.80)     3:12.47 (50.60)
        4:05.49 (53.02)     4:57.63 (52.14)     5:50.24 (52.61)     6:39.21 (48.97)
 
Men 25-29 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Brent              28 TXLA-ST                       19:10.83  
                                1:10.09 ( )                             2:25.37 ( )
                                3:41.45 ( )                             4:57.39 ( )
                                6:13.44 ( )                             7:30.64 ( )
                                8:47.32 ( )                            10:04.60 ( )
                               11:21.54 ( )                            12:39.43 ( )
                               13:58.14 ( )                            15:16.59 ( )
                               16:35.79 ( )    17:15.30 (39.51)    17:53.83 (38.53)
       18:32.57 (38.74)    19:10.83 (38.26)                                        
 -- Bordelon, Mark            25 USM-SO                             SCR  
 
Men 25-29 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Brent              28 TXLA-ST                        1:09.14  
                  34.23     1:09.14 (34.91)                                        
  2 Lehmann, Karl             25 USM-SO                         1:12.66  
                  35.45     1:12.66 (37.21)                                        
 
Men 25-29 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Brent              28 TXLA-ST                          35.02  
 
Men 25-29 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Smith, Brent              28 TXLA-ST                        1:15.19  
                  35.64     1:15.19 (39.55)                                        
  2 Lehmann, Karl             25 USM-SO                         1:19.46  
                  37.61     1:19.46 (41.85)                                        
 
Men 25-29 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lehmann, Karl             25 USM-SO                         2:34.01  
                  31.59     1:11.95 (40.36)     1:56.83 (44.88)     2:34.01 (37.18)
 -- Smith, Brent              28 TXLA-ST                             NS  
 
Men 30-34 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schmall, Thomas           33 Southern Masters-SO              28.71  
 
Men 30-34 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schmall, Thomas           33 Southern Masters-SO            1:05.17  
                  31.28     1:05.17 (33.89)                                        
 
Men 30-34 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schmall, Thomas           33 Southern Masters-SO            1:13.94  
                  35.84     1:13.94 (38.10)                                        
 
Men 30-34 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schmall, Thomas           33 Southern Masters-SO              39.31  
 
Men 30-34 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schmall, Thomas           33 Southern Masters-SO              31.94  
 
Men 30-34 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Schmall, Thomas           33 Southern Masters-SO            5:56.50  
                  37.18     1:19.22 (42.04)                             2:51.55 ( )
        3:44.51 (52.96)     4:35.14 (50.63)     5:17.17 (42.03)     5:56.50 (39.33)
 
Men 35-39 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Craig          38 Elmwood Sharks-SO                28.42  
  2 Zderic, Ted               38 Crawfish Aquatic-SO              35.03  
 -- Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO                 NS  
 
Men 35-39 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Craig          38 Elmwood Sharks-SO              1:03.73  
                  29.72     1:03.73 (34.01)                                        
  2 Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO            1:25.06  
                  41.63     1:25.06 (43.43)                                        
 
Men 35-39 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO            3:12.12  
                  45.76     1:35.73 (49.97)     2:26.93 (51.20)     3:12.12 (45.19)
 
Men 35-39 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zderic, Ted               38 Crawfish Aquatic-SO            5:56.14  
                  39.09     1:22.25 (43.16)     2:08.09 (45.84)     2:53.60 (45.51)
        3:40.56 (46.96)     4:26.17 (45.61)     5:12.59 (46.42)     5:56.14 (43.55)
 -- Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO                SCR  
 
Men 35-39 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO              50.41  
 
Men 35-39 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zderic, Ted               38 Crawfish Aquatic-SO            1:36.83  
                  47.58     1:36.83 (49.25)                                        
 -- Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO                 NS  
 
Men 35-39 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Craig          38 Elmwood Sharks-SO                41.17  
  2 Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO              46.77  
 
Men 35-39 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dougherty, Craig          38 Elmwood Sharks-SO              1:32.25  
  2 Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO            1:45.47  
 
Men 35-39 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO                 NS  
 
Men 35-39 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zderic, Ted               38 Crawfish Aquatic-SO              44.18  
 
Men 35-39 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Zderic, Ted               38 Crawfish Aquatic-SO            3:32.05  
                  51.47     1:43.98 (52.51)   2:49.58 (1:05.60)     3:32.05 (42.47)
 -- Jaronitzky, Wesley        37 Hub Fins Masters-SO                 NS  
 
Men 40-44 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cambias, Rob              42 Elmwood Sharks-SO                27.91  
  2 Gianfala, Todd            40 Crawfish Aquatic-SO              37.71  
 
Men 40-44 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cambias, Rob              42 Elmwood Sharks-SO              1:08.17  
                  32.28     1:08.17 (35.89)                                        
  2 Gianfala, Todd            40 Crawfish Aquatic-SO            1:29.53  
                  40.81     1:29.53 (48.72)                                        
 
Men 40-44 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gianfala, Todd            40 Crawfish Aquatic-SO              52.89  
 
Men 40-44 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cambias, Rob              42 Elmwood Sharks-SO                36.51  
  2 Gianfala, Todd            40 Crawfish Aquatic-SO            1:00.45  
 
Men 40-44 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cambias, Rob              42 Elmwood Sharks-SO              1:23.40  
                  39.40     1:23.40 (44.00)                                        
 
Men 40-44 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cambias, Rob              42 Elmwood Sharks-SO              3:08.83  
                  41.99     1:30.58 (48.59)     2:20.35 (49.77)     3:08.83 (48.48)
 
Men 40-44 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cambias, Rob              42 Elmwood Sharks-SO                31.14  
 
Men 45-49 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Eric            47 City Mobile-SE                   28.17  
  2 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO              33.01  
 
Men 45-49 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fisher, Steven            48 Elmwood Sharks-SO              1:07.62  
                  33.36     1:07.62 (34.26)                                        
  2 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO            1:17.17  
                  37.21     1:17.17 (39.96)                                        
 -- Anderson, Eric            47 City Mobile-SE                      NS  
 
Men 45-49 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fisher, Steven            48 Elmwood Sharks-SO              2:26.54  
                  33.41     1:09.55 (36.14)     1:48.02 (38.47)     2:26.54 (38.52)
 -- Anderson, Eric            47 City Mobile-SE                      NS  
 
Men 45-49 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Eric            47 City Mobile-SE                 4:52.69  
                  33.07     1:08.48 (35.41)     1:45.53 (37.05)     2:22.28 (36.75)
        3:00.06 (37.78)     3:37.81 (37.75)     4:16.34 (38.53)     4:52.69 (36.35)
  2 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO            6:35.37  
                  41.10     1:29.14 (48.04)     2:19.56 (50.42)     3:11.10 (51.54)
        4:03.22 (52.12)     4:55.92 (52.70)   6:35.37 (1:39.45)                    
 -- Fisher, Steven            48 Elmwood Sharks-SO                  SCR  
 
Men 45-49 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fisher, Steven            48 Elmwood Sharks-SO             20:17.06  
                                1:15.05 ( )                             2:34.51 ( )
                                3:53.97 ( )                             5:13.72 ( )
                                6:34.09 ( )                             7:55.64 ( )
                                9:16.86 ( )                            10:38.80 ( )
                               12:00.61 ( )                            13:22.57 ( )
                               14:44.90 ( )                            16:07.41 ( )
       16:48.68 (41.27)    17:30.10 (41.42)    18:11.92 (41.82)    18:53.44 (41.52)
       19:35.26 (41.82)    20:17.06 (41.80)                                        
  2 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO           26:38.48  
                  46.54     1:36.99 (50.45)     2:30.05 (53.06)     3:23.13 (53.08)
        4:16.55 (53.42)     5:09.48 (52.93)     6:02.93 (53.45)     6:56.48 (53.55)
        7:50.66 (54.18)     8:44.45 (53.79)                            10:32.64 ( )
                               12:20.46 ( )    13:13.87 (53.41)    14:07.53 (53.66)
       15:02.24 (54.71)    15:55.44 (53.20)    16:49.55 (54.11)    17:43.13 (53.58)
                               19:31.57 ( )    20:26.21 (54.64)    21:20.04 (53.83)
       22:14.10 (54.06)                                                24:55.79 ( )
       25:50.48 (54.69)    26:38.48 (48.00)                                        
 
Men 45-49 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO              45.84  
 
Men 45-49 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO            1:49.88  
                  54.01     1:49.88 (55.87)                                        
 
Men 45-49 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO              48.58  
 
Men 45-49 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO            1:50.59  
                  49.47   1:50.59 (1:01.12)                                        
 
Men 45-49 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO              40.66  
 
Men 45-49 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fisher, Steven            48 Elmwood Sharks-SO              1:24.41  
                  39.72     1:24.41 (44.69)                                        
 
Men 45-49 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Fisher, Steven            48 Elmwood Sharks-SO                   NS  
 
Men 45-49 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Eric            47 City Mobile-SE                 2:35.80  
                  31.94     1:14.85 (42.91)     2:01.14 (46.29)     2:35.80 (34.66)
  2 Poche, Mahlon             46 Crawfish Aquatic-SO            3:49.32  
                  44.65     1:44.56 (59.91)   2:59.17 (1:14.61)     3:49.32 (50.15)
 
Men 45-49 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Anderson, Eric            47 City Mobile-SE                      NS  
 
Men 50-54 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Erickson, Tim             54 Fort Lauderdale-FG               28.24  
  2 Brigham, William          51 City Mobile-SE                   29.71  
  3 Bagnetto, Robert          50 Elmwood Sharks-SO                35.08  
  4 Wilson, Mark              50 Crawfish Aquatic-SO              36.41  
  5 Mackenroth, Irwin         50 Elmwood Sharks-SO                40.84  
 
Men 50-54 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Erickson, Tim             54 Fort Lauderdale-FG             1:02.74  
                  30.28     1:02.74 (32.46)                                        
  2 Wilson, Mark              50 Crawfish Aquatic-SO            1:27.15  
                  42.81     1:27.15 (44.34)                                        
  3 Bagnetto, Robert          50 Elmwood Sharks-SO              1:28.58  
                  41.40     1:28.58 (47.18)                                        
  4 Mackenroth, Irwin         50 Elmwood Sharks-SO              1:36.70  
                  45.13     1:36.70 (51.57)                                        
 
Men 50-54 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Erickson, Tim             54 Fort Lauderdale-FG             2:18.06  
                  31.55     1:06.19 (34.64)     1:42.05 (35.86)     2:18.06 (36.01)
  2 Bagnetto, Robert          50 Elmwood Sharks-SO              3:15.22  
                  41.50     1:29.46 (47.96)     2:22.52 (53.06)     3:15.22 (52.70)
  3 Wilson, Mark              50 Crawfish Aquatic-SO            3:24.31  
                  48.86     1:43.61 (54.75)     2:38.46 (54.85)     3:24.31 (45.85)
  4 Mackenroth, Irwin         50 Elmwood Sharks-SO              3:29.96  
                  45.02     1:37.09 (52.07)     2:34.04 (56.95)     3:29.96 (55.92)
 
Men 50-54 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Erickson, Tim             54 Fort Lauderdale-FG             4:48.80  
                  32.52     1:08.18 (35.66)     1:44.38 (36.20)     2:21.80 (37.42)
        2:58.72 (36.92)     3:36.14 (37.42)     4:12.95 (36.81)     4:48.80 (35.85)
  2 Brigham, William          51 City Mobile-SE                 4:57.12  
                  34.12     1:12.38 (38.26)     1:49.90 (37.52)     2:28.16 (38.26)
        3:05.34 (37.18)     3:43.60 (38.26)     4:20.83 (37.23)     4:57.12 (36.29)
 
Men 50-54 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Erickson, Tim             54 Fort Lauderdale-FG            19:23.50  
                                1:13.43 ( )                             2:31.38 ( )
                                3:50.01 ( )                             5:08.64 ( )
                                6:25.98 ( )                             7:42.99 ( )
                                8:59.84 ( )                            10:16.81 ( )
                               11:33.97 ( )                            12:51.78 ( )
                               14:09.61 ( )                            15:27.80 ( )
                               16:46.53 ( )    17:26.08 (39.55)    18:04.94 (38.86)
       18:44.96 (40.02)    19:23.50 (38.54)                                        
  2 Brigham, William          51 City Mobile-SE                19:34.02  
                                1:14.24 ( )                             2:32.27 ( )
                                3:50.70 ( )                             5:09.53 ( )
                                6:27.65 ( )                             7:46.04 ( )
                                9:04.79 ( )                            10:23.35 ( )
                               11:42.21 ( )                            13:00.65 ( )
                               14:19.06 ( )                            15:38.24 ( )
                               16:58.05 ( )    17:38.27 (40.22)    18:17.68 (39.41)
       18:56.89 (39.21)    19:34.02 (37.13)                                        
  3 Wilson, Mark              50 Crawfish Aquatic-SO           30:56.54  
                  52.01     1:51.13 (59.12)   2:51.78 (1:00.65)   3:53.49 (1:01.71)
      4:54.70 (1:01.21)   5:55.52 (1:00.82)   6:58.04 (1:02.52)   7:58.37 (1:00.33)
      9:00.53 (1:02.16)  10:01.79 (1:01.26)  11:03.78 (1:01.99)  12:05.57 (1:01.79)
     13:09.36 (1:03.79)  14:12.69 (1:03.33)  15:15.03 (1:02.34)  16:16.81 (1:01.78)
     17:19.83 (1:03.02)  18:22.40 (1:02.57)  19:25.94 (1:03.54)  20:28.62 (1:02.68)
       21:28.22 (59.60)  22:32.76 (1:04.54)  23:38.28 (1:05.52)  24:39.99 (1:01.71)
     25:45.01 (1:05.02)  26:47.34 (1:02.33)  27:52.52 (1:05.18)  28:55.46 (1:02.94)
     29:57.96 (1:02.50)    30:56.54 (58.58)                                        
 
Men 50-54 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kone, Bruce               52 RICE-ST                          32.14  
  2 Wilson, Mark              50 Crawfish Aquatic-SO              49.91  
  3 Mackenroth, Irwin         50 Elmwood Sharks-SO                50.55  
 
Men 50-54 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kone, Bruce               52 RICE-ST                        1:10.21  
                  35.19     1:10.21 (35.02)                                        
  2 Wilson, Mark              50 Crawfish Aquatic-SO            1:51.53  
                  55.77     1:51.53 (55.76)                                        
  3 Mackenroth, Irwin         50 Elmwood Sharks-SO              1:56.22  
                  56.56     1:56.22 (59.66)                                        
 
Men 50-54 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kone, Bruce               52 RICE-ST                        2:43.25  
                  40.87     1:22.94 (42.07)     2:06.55 (43.61)     2:43.25 (36.70)
  2 Mackenroth, Irwin         50 Elmwood Sharks-SO              4:10.91  
                  58.90   2:01.42 (1:02.52)   3:08.18 (1:06.76)   4:10.91 (1:02.73)
 
Men 50-54 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bagnetto, Robert          50 Elmwood Sharks-SO                48.30  
  2 Wilson, Mark              50 Crawfish Aquatic-SO            1:03.72  
 
Men 50-54 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bagnetto, Robert          50 Elmwood Sharks-SO              1:50.55  
 
Men 50-54 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bagnetto, Robert          50 Elmwood Sharks-SO              4:08.18  
                  53.55   1:54.87 (1:01.32)   3:01.90 (1:07.03)   4:08.18 (1:06.28)
 
Men 50-54 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kone, Bruce               52 RICE-ST                          29.13  
  2 Brigham, William          51 City Mobile-SE                   32.11  
  3 Bagnetto, Robert          50 Elmwood Sharks-SO                50.35  
  4 Wilson, Mark              50 Crawfish Aquatic-SO              50.97  
  5 Mackenroth, Irwin         50 Elmwood Sharks-SO                52.25  
 -- Erickson, Tim             54 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 
Men 50-54 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kone, Bruce               52 RICE-ST                        1:06.33  
                  32.49     1:06.33 (33.84)                                        
 -- Erickson, Tim             54 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 
Men 50-54 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Kone, Bruce               52 RICE-ST                        2:38.09  
                  32.37     1:14.91 (42.54)     2:02.53 (47.62)     2:38.09 (35.56)
  2 Wilson, Mark              50 Crawfish Aquatic-SO            4:00.18  
                  53.72   1:54.37 (1:00.65)   3:15.88 (1:21.51)     4:00.18 (44.30)
 -- Erickson, Tim             54 Fort Lauderdale-FG                  NS  
 -- Bagnetto, Robert          50 Elmwood Sharks-SO                   NS  
 
Men 55-59 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jaynes, Terry             55 Elmwood Sharks-SO              1:05.22  
                  31.74     1:05.22 (33.48)                                        
 
Men 55-59 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jaynes, Terry             55 Elmwood Sharks-SO                35.04  
 
Men 55-59 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Jaynes, Terry             55 Elmwood Sharks-SO                  SCR  
 
Men 55-59 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Jaynes, Terry             55 Elmwood Sharks-SO                  SCR  
 
Men 55-59 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jaynes, Terry             55 Elmwood Sharks-SO              1:10.01  
                  33.93     1:10.01 (36.08)                                        
 
Men 60-64 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gordon, Mike              60 Pelican-SO                       38.76  
 
Men 60-64 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMillan, Marshall        61 City Mobile-SE                 3:46.47  
                  52.88     1:47.76 (54.88)   2:48.44 (1:00.68)     3:46.47 (58.03)
 
Men 60-64 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMillan, Marshall        61 City Mobile-SE                   50.05  
 
Men 60-64 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- McMillan, Marshall        61 City Mobile-SE                      NS  
 
Men 60-64 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McMillan, Marshall        61 City Mobile-SE                 8:37.52  
                  53.36   2:07.74 (1:14.38)   3:12.00 (1:04.26)   4:16.07 (1:04.07)
      5:24.58 (1:08.51)   6:33.56 (1:08.98)     7:32.31 (58.75)   8:37.52 (1:05.21)
 
Men 65-69 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mouney, Don               69 Southern Masters-SO              40.27  
  2 Graschel, Bob             68 Southern Masters-SO              44.25  
  3 Nobles, Bennie            66 Elmwood Sharks-SO                53.78  
 
Men 65-69 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mouney, Don               69 Southern Masters-SO            1:45.98  
                  49.78     1:45.98 (56.20)                                        
  2 Graschel, Bob             68 Southern Masters-SO            1:46.23  
                  48.49     1:46.23 (57.74)                                        
  3 Nobles, Bennie            66 Elmwood Sharks-SO              1:59.16  
                  56.23   1:59.16 (1:02.93)                                        
 
Men 65-69 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mouney, Don               69 Southern Masters-SO            4:03.68  
                  50.85   1:51.65 (1:00.80)   3:01.01 (1:09.36)   4:03.68 (1:02.67)
  2 Nobles, Bennie            66 Elmwood Sharks-SO              4:23.24  
                  59.03   2:03.45 (1:04.42)   3:12.70 (1:09.25)   4:23.24 (1:10.54)
 
Men 65-69 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mouney, Don               69 Southern Masters-SO            8:40.49  
                  53.40   1:58.09 (1:04.69)   3:10.75 (1:12.66)   4:18.14 (1:07.39)
      5:25.50 (1:07.36)   6:31.44 (1:05.94)   8:40.49 (2:09.05)                    
  2 Nobles, Bennie            66 Elmwood Sharks-SO              9:24.56  
                1:03.49   2:10.07 (1:06.58)   3:22.88 (1:12.81)   4:35.44 (1:12.56)
      5:50.38 (1:14.94)   7:03.40 (1:13.02)   8:17.32 (1:13.92)   9:24.56 (1:07.24)
  3 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO             10:01.43  
                1:02.72   2:16.75 (1:14.03)   3:32.86 (1:16.11)   4:53.02 (1:20.16)
      6:09.88 (1:16.86)   7:30.07 (1:20.19)   8:46.50 (1:16.43)  10:01.43 (1:14.93)
 
Men 65-69 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mouney, Don               69 Southern Masters-SO           35:41.23  
                  59.38   2:10.55 (1:11.17)   3:24.01 (1:13.46)   4:35.32 (1:11.31)
      5:45.62 (1:10.30)   6:57.33 (1:11.71)   8:08.48 (1:11.15)   9:22.05 (1:13.57)
     10:34.21 (1:12.16)  11:45.75 (1:11.54)  12:58.53 (1:12.78)  14:09.38 (1:10.85)
     15:21.88 (1:12.50)  16:34.25 (1:12.37)  17:48.35 (1:14.10)  19:02.17 (1:13.82)
     20:16.82 (1:14.65)  21:30.88 (1:14.06)  22:43.45 (1:12.57)  23:56.62 (1:13.17)
     25:08.17 (1:11.55)                            27:32.75 ( )  28:41.98 (1:09.23)
                               31:05.35 ( )  32:16.82 (1:11.47)  33:27.52 (1:10.70)
     34:38.28 (1:10.76)  35:41.23 (1:02.95)                                        
  2 Nobles, Bennie            66 Elmwood Sharks-SO             36:08.96  
                  58.53   2:04.29 (1:05.76)   3:14.87 (1:10.58)   4:23.18 (1:08.31)
      5:35.80 (1:12.62)   6:46.04 (1:10.24)   7:56.42 (1:10.38)   9:06.36 (1:09.94)
     10:16.42 (1:10.06)  11:26.93 (1:10.51)  12:38.81 (1:11.88)  13:51.04 (1:12.23)
     15:05.66 (1:14.62)  16:18.17 (1:12.51)  17:32.30 (1:14.13)  18:45.49 (1:13.19)
     20:00.20 (1:14.71)  21:14.01 (1:13.81)  22:29.09 (1:15.08)  23:42.65 (1:13.56)
     24:57.82 (1:15.17)  26:09.97 (1:12.15)  27:30.30 (1:20.33)  28:44.04 (1:13.74)
     29:58.37 (1:14.33)  31:10.90 (1:12.53)  32:28.51 (1:17.61)  33:41.08 (1:12.57)
     35:00.77 (1:19.69)  36:08.96 (1:08.19)                                        
  3 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO             38:28.96  
                1:06.66   2:18.41 (1:11.75)   3:35.38 (1:16.97)   4:49.42 (1:14.04)
      6:09.12 (1:19.70)   7:23.44 (1:14.32)   8:45.43 (1:21.99)  10:00.87 (1:15.44)
     11:21.93 (1:21.06)  12:36.29 (1:14.36)  13:57.00 (1:20.71)  15:12.23 (1:15.23)
     16:35.35 (1:23.12)  17:51.71 (1:16.36)  19:13.43 (1:21.72)  20:30.15 (1:16.72)
     21:49.07 (1:18.92)  23:06.20 (1:17.13)  24:24.47 (1:18.27)  25:42.52 (1:18.05)
     27:06.02 (1:23.50)  28:21.64 (1:15.62)  29:40.55 (1:18.91)  30:55.51 (1:14.96)
     32:14.69 (1:19.18)  33:26.09 (1:11.40)  34:43.64 (1:17.55)  35:56.65 (1:13.01)
     37:16.06 (1:19.41)  38:28.96 (1:12.90)                                        
 
Men 65-69 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Graschel, Bob             68 Southern Masters-SO              51.09  
  2 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO                56.99  
  3 Nobles, Bennie            66 Elmwood Sharks-SO              1:14.46  
 
Men 65-69 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Graschel, Bob             68 Southern Masters-SO            1:51.83  
  2 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO              2:18.79  
                1:05.36   2:18.79 (1:13.43)                                        
  3 Nobles, Bennie            66 Elmwood Sharks-SO              3:06.80  
                1:25.90   3:06.80 (1:40.90)                                        
 
Men 65-69 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Graschel, Bob             68 Southern Masters-SO            4:15.82  
                                2:01.78 ( )   4:15.82 (2:14.04)                    
  2 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO              5:01.95  
                1:11.25   2:29.01 (1:17.76)   3:48.70 (1:19.69)   5:01.95 (1:13.25)
 
Men 65-69 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO              1:00.58  
  2 Nobles, Bennie            66 Elmwood Sharks-SO              1:18.53  
 
Men 65-69 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO              2:33.75  
                1:06.86   2:33.75 (1:26.89)                                        
 
Men 65-69 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO              6:29.91  
                1:22.56   4:53.89 (3:31.33)   6:29.91 (1:36.02)                    
 
Men 65-69 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO              6:07.79  
                1:17.57   2:41.12 (1:23.55)   4:46.55 (2:05.43)   6:07.79 (1:21.24)
 
Men 65-69 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Block, Walter             69 Elmwood Sharks-SO             12:20.61  
                1:20.06   2:58.70 (1:38.64)   4:26.43 (1:27.73)   5:48.83 (1:22.40)
      7:51.17 (2:02.34)   9:44.97 (1:53.80)  11:04.32 (1:19.35)  12:20.61 (1:16.29)
 
Men 70-74 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Jim               71 Jubalee-SE                       35.42  
  2 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO                50.81  
 
Men 70-74 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Jim               71 Jubalee-SE                     1:29.47  
                  37.72     1:29.47 (51.75)                                        
 
Men 70-74 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO               3:50.09  
                  48.94     1:46.03 (57.09)   2:48.92 (1:02.89)   3:50.09 (1:01.17)
  2 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO              4:27.82  
                1:02.99   2:10.93 (1:07.94)   3:16.96 (1:06.03)   4:27.82 (1:10.86)
 
Men 70-74 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO               8:01.90  
                  47.86     1:45.73 (57.87)   2:48.44 (1:02.71)   3:51.46 (1:03.02)
      4:58.30 (1:06.84)   6:01.09 (1:02.79)   7:03.82 (1:02.73)     8:01.90 (58.08)
 
Men 70-74 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Jim               71 Jubalee-SE                       44.93  
  2 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO                 48.74  
  3 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO                55.86  
 
Men 70-74 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO               1:49.61  
                  52.81     1:49.61 (56.80)                                        
  2 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO              2:02.88  
                  59.29   2:02.88 (1:03.59)                                        
 
Men 70-74 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO               4:01.86  
                  56.79   1:57.40 (1:00.61)   3:01.12 (1:03.72)   4:01.86 (1:00.74)
  2 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO              4:23.53  
                1:04.15   2:10.52 (1:06.37)   3:18.72 (1:08.20)   4:23.53 (1:04.81)
 
Men 70-74 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO                 54.67  
  2 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO                57.11  
 
Men 70-74 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO              2:06.53  
                1:01.95   2:06.53 (1:04.58)                                        
  2 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO               2:06.92  
                1:00.23   2:06.92 (1:06.69)                                        
 
Men 70-74 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO              4:21.05  
                1:02.59   2:08.27 (1:05.68)   3:16.98 (1:08.71)   4:21.05 (1:04.07)
  2 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO               4:26.53  
                1:00.73   2:09.26 (1:08.53)   3:21.69 (1:12.43)   4:26.53 (1:04.84)
 
Men 70-74 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Jim               71 Jubalee-SE                       44.93  
  2 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO                 48.91  
  3 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO              1:04.45  
 
Men 70-74 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Doug              74 Franco's Fins-SO               4:12.84  
                  54.47   1:58.97 (1:04.50)   3:15.72 (1:16.75)     4:12.84 (57.12)
  2 Jennings, Bill            71 Elmwood Sharks-SO              4:42.18  
                1:04.47   2:21.66 (1:17.19)   3:33.15 (1:11.49)   4:42.18 (1:09.03)
 
Women 120-159 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crawfish Aquatics-SO  'A'                                   2:21.13  
     1) Frederic, Christine W46         2) Kerr, Sarah W21                
     3) Baroek, Alexandra W39           4) Cascio, Alison W32             
                  34.05     1:11.97 (37.92)     1:46.84 (34.87)     2:21.13 (34.29)
 
Women 120-159 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crawfish Aquatics-SO  'A'                                   2:39.75  
     1) Baroek, Alexandra W39           2) Karr, Holly W26                
     3) Frederic, Christine W46         4) Cascio, Alison W32             
                  42.87     1:29.11 (46.24)     2:05.76 (36.65)     2:39.75 (33.99)
 
Women 200-239 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Elmwood Sharks-SO  'A'                                          SCR  
     1) Lachney, Fay W49                2) Many, Cecile W56               
     3) Maseui, Donna W50               4) Hall, Ellen W59                
 
Women 200-239 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Elmwood Sharks-SO  'A'                                      3:37.28  
     1) Many, Cecile W56                2) Buccino, Vicki W64             
     3) Hall, Ellen W59                 4) Nicolay, Anne W50              
                                1:53.81 ( )   3:37.28 (1:43.47)                    
 
Men 160-199 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Elmwood Sharks-SO  'A'                                      2:04.48  
     1) Dougherty, Craig M38            2) Fisher, Steven M48             
     3) Jaynes, Terry M55               4) Cambias, Rob M42               
                  32.54     1:03.40 (30.86)   2:04.48 (1:01.08)                    
 
Men 160-199 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crawfish Aquatics-SO  'A'                                   3:04.04  
     1) Wilson, Mark M50                2) Zderic, Ted M38                
     3) Poche, Mahlon M46               4) Gianfala, Todd M40             
                  52.14     1:46.39 (54.25)     2:26.99 (40.60)     3:04.04 (37.05)
 
Men 200-239 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Elmwood Sharks-SO  'A'                                      3:03.75  
     1) Block, Walter M69               2) Jennings, Bill M71             
     3) Cambias, Rob M42                4) Dougherty, Craig M38           
                1:03.70     2:03.58 (59.88)   3:03.75 (1:00.17)                    
 
Men 240-279 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Elmwood Sharks-SO  'B'                                      3:03.81  
     1) Jennings, Bill M71              2) Block, Walter M69              
     3) Nobles, Bennie M66              4) Mackenroth, Irwin M50          
                  56.08     1:28.64 (32.56)   2:51.79 (1:23.15)     3:03.81 (12.02)
 
Mixed 120-159 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crawfish Aquatics-SO  'A'                                   2:21.08  
     1) Karr, Holly W26                 2) Cascio, Alison W32             
     3) Zderic, Ted M38                 4) Poche, Mahlon M46              
                  35.77     1:09.35 (33.58)     1:44.34 (34.99)     2:21.08 (36.74)
 
Mixed 160-199 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Crawfish Aquatics-SO  'B'                                   2:49.75  
     1) Walton, Ann W51                 2) Gianfala, Todd M40             
     3) Wilson, Mark M50                4) Melancon, Sherry W39           
                  53.20     1:35.19 (41.99)   2:49.75 (1:14.56)                    
 
Mixed 160-199 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Elmwood Sharks-SO  'A'                                      2:37.50  
     1) Many, Cecile W56                2) Dougherty, Craig M38           
     3) Cambias, Rob M42                4) Lachney, Fay W49               
                  49.76     1:30.59 (40.83)     2:02.90 (32.31)     2:37.50 (34.60)
  2 Crawfish Aquatics-SO  'A'                                   3:11.15  
     1) Wilson, Mark M50                2) Melancon, Sherry W39           
     3) Poche, Mahlon M46               4)                                
                  53.62     1:37.91 (44.29)   3:11.15 (1:33.24)                    
 
Mixed 200-239 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
  1 Elmwood Sharks-SO  'A'                                      2:40.56  
     1) Mackenroth, Irwin M50           2) Buccino, Vicki W64             
     3) Many, Cecile W56                4) Cambias, Rob M42               
                  42.21     1:29.76 (47.55)   2:33.21 (1:03.45)      2:40.56 (7.35)
 
Mixed 200-239 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                          Finals        
===============================================================================
 -- Elmwood Sharks-SO  'B'                                          SCR  
     1) Hall, Ellen W59                 2) Bagnetto, Robert M50           
     3) Fisher, Steven M48              4) Maseui, Donna W50